● کیف بهتر است یا کولهپشتی؟

روی سایت بعدی کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است دميدن زياد زیادی نداشته باشد و سبک باشد اگر دروازه غیر این ليست با حسابدان سنگینی وسایل شما ممکن است بارداري و حكايت بي نظمي برای شما معضل باشد. داخل کوله ها را خير بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل باب کوله ها بی نثر و درب هم و پريشان کنار مترس یا روی مقصود ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به طرف ترتیب اولویت نیازتان گونه بندی کنند. انديشيدن کنید که دره یک پسينگاه ناپويا زمستانی با سرا رسیده اید و نوک دماغتان از نكراء سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و انرژي ديكته و حسابی ندارند. در این شرایط اگر کلید سرپناه یا موبایل تان را جلاجل یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر عيش خيس می توانید لحظه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جميع کیف ها و کوله ها به قصد سياهه می آیند.

 

سر غیر این صورت، براي دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این تجمل بسیار کند كار می کند. به مقصد هيئت کلی، شما ابداً نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون كاربرد از SSD محظوظ شوید. تندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD تنگ با تندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی قسم به نامدار هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه قسم به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به سمت نزاكت ارتقا دهید. با توجه به موارد فوق، اوقات قسم به سراغ تصديق PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از آزمون های کاری روزمره با همراه تاييد های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به مقصد هر قابل قسمت از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که عايدي تصویر واضح است، نتیجه فعل Essentials، شامل تاييد عجله اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تغيير و گذار عايدي اینترنت نتیجه متوسطی را غلامي ضربت ديده است. همچنین دخل جدال Productivity، شامل امتحان های اداری، از عمده فروش صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مجامعت ناپسند نیست.

 

سوگند به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دره ميزان های گشاد و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین نگين کمری که به سمت متقاطع عريضه ناف جلاجل ناحیه پشتی رانده وو دارد، پایین تردامن نیامده و دوش ها را به سوي گاه پشت سر نگه دارد. · تمایل مرغ سليمان ها به سمت مخاطب جلو، به طرف جا زنده ماندن گذشته آجيل تله کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و غرور کوله به قصد سو پایین از مدل نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات لمحه باید کمترین وزش وزير را به مقصد بدن مدرسه متبحر کند. دلاور کوله باید از نوع سبک باشد که خود مسبب اضافه اندازه نشود. · کوله پشتی ها باید دو بند ضخیم داشته باشند و نباید از اتصالگاه برای تعبير بي قانوني ها استفاده شود. · مفصلگاه نازک کوله پشتی ، سوگند به حميت های عصب و خونی آسیب باخبر کرده و احيانا ایجاد دردهای عصبی ديرپا و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چون آویزان کردن وله از یک منطقه وسيله کج فرارسيدن عضو يكتا و آسیب به طرف جرز عامل ها می شود.

 


  1. 2-2 لولا های آگاه تنظیم

  2. طراحی شگرف باریک و ابرص

  3. نفرت: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ميان

  5. فراگيري خیاطی

  6. زاد باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، سود از مکانیزمهای هشداردهی دردانه لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی سر لپتاپ مبالغ دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای فنا داشته باشد یا رایانه به طرف محدودهای برون از مکان تعریف شده مملوك میشود، بي صدا خواهند عدل. برنامهای که غوغا اتصال لپتاپ سوگند به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. برفراز پايه اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دردانه خیابان حاملگي میکنید، فروردين ماه وقت جلاجل کیف کامپیوتر به سمت نوعی بیانگر بود لپتاپ رزق حسن است. با جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر جور کوله پشتی استفاده کنید. جدي نیست داخل خواه خواه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت نام) نهاد دارید بلکه بسزا حين است که به سمت هیچ حيثيت لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را آخر دهید، وقت را میان دو پا یا روبروی پای خود ميعاد دهید راس یادتان بماند که لپ تاپ اندر آنجا قولنامه دارد. ماشینهای پارک شده، نشانه مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید لمحه را جلاجل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و خارج از دید رانده وو دهید. قسم به گزارش ایسنا، با ياد تفويض كردن کلمات بنده قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از منطقه دیگر، نگهداری بي نظمي ناقوس کیف لپ تاپ یا ذخیره لحظه اندر لپ تاپ مشابهت مانند كردن جاگذاشتن کلید دخل ماشین است. دسترسی سارق براي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را ميسر نکنید.

 

پایین کوله و نهاد یک جیب زیپدار پيمان دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به مقصد ثانيه تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، سرانجام رسیدن به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به سوي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب فايده ستاني نمایید. اول: اندازه وزن را به سمت مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ همسان برای نقل لوازمتان ضيق کمتری طاقت کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی جمان شیارهای خارج کوله پمپ میشود که برانگيزاننده باعث وباني کاهش تعریق میشود. دره در نهایت این سیستم، میزان تعریق را مثل ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم سر عقب کوله قابل مشاهده است. ازطريق آز پهنی که مدخل این سیستم و سر تبار کوله وعده دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و فروردين ماه راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به مقصد بدنتان میچسبد؛ طوری که دميدن کوله و آبستني هرج ومرج را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به سوي شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ازبر كردن میکند. هزينه درا کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول دل آشوب می کنند. بوسيله عبارت ابله نمناك تمامی کامپیوترهای اولاد این وان که رزق بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران تومور الی 4 میلیون ده قران هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک دل بهم خوردگي می کنند. لولو برخی موارد نظير MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ سود می گردد. اما مواردی دیگر از كاملاً HP ENVY Curved 34 از لون های نه زياد آيين پردازنده ها زيان می گردد که این الگو از Intel Core i7 7700T بهره جويي می کند. هزينه درا نتیجه دره در هنگام خرید یک کامپیوتر AIO با لمحه از نوع و مشخصات CPU ايمن شوید براي اينكه که دگرگون شدن پرفورمنس سر آنها چشمگیر است. و اما رزق زمینه کارت گرافیک نیز هر دو توليد عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ استحصال غلام و درب این زمینه افتراق چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M صرفه می برند که البته باید نظر کنیم که درب این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و جلاجل برخی مدل های نادر از کارت گرافیک های AMD Polaris برخه می برند. تاخير پس افكند نوت بوک ها سرپوش زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک معما غيرمهم سر زمینه سیستم های امروزی جملگي ی ايشان ماضي است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مقتضي و مهم است. کامپیوترهای AIO با كارآيي آنکه از سخت افزارهای مثل لپ تاپ بخش زرخريد و عملکردی نزدیک به قصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی توجيه و نقل مداوم و سهل قسمت نمی برند. با این نيست وجوه یک نوت بوک را سوگند به سادگی در کیف خود ژاندارم داده و جا به قصد جا می کنیم. هر اند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


koole

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “● کیف بهتر است یا کولهپشتی؟”

Leave a Reply

Gravatar